לייזר טאג בר מצווה

למה לחגוג בר מצווה בזירת הלייזר? 

בעידן של היום לחגוג בר מצווה זה לא סיפור קל… הילדים רוצים לחגוג גם עם החברים מהכיתה , גם עם המשפחה ,ומי שבאמצע זה אתם ההורים . וכבר הבנו מזמן שלחגוג עוד אירוע כמו כולם זה כבר רגיל ומשעמם , וגם לא משתלם . 

אם אתם רוצים אירוע מיוחד, כזה שלא יישכח , אירוע שתוכלו לשלב גם את בני המשפחה כולה וגם את החברים בפעילות מלאת אדרנלין , מוזיקה וחוויה בלתי נשכחת. 

לייזר טאג בהחלט אופציה נהדרת עבורכם. זירת הלייזר מודיעין מתחמים בהפקת אירועים שונים וכמובן בר מצווה . נשמח לתת לכם עוד פרטים וכמובן אולי להפיק לכם את האירוע המרגש. 

 

ללייזר טאג ערכים דומים לבר המצווה-

פעילות לייזר טאג היא פעילות אסטרטגית , הדורשת מהמשתתפים לחשוב בצורה יצירתית , לגלות כושר מנהיגות ואחריות ולעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הקבוצה למען המטרה . 

בדומה מאוד לגיל בר המצווה המסמן את המעבר מילדות לבגרות , ולאחריות שחתן הבר מצווה נושא עימו. 

לייזר טאג בר מצווה

מתאים לכל גיל ולכל המשפחה –מה שיפה בפעילות לייזר טאג שהיא מתאימה לכל הגילאים והמינים. לילדים צעירים יותר , ולבני משפחה מבוגרים יותר , אז אם אתם מעוניינים לחגוג אירוע לייזר טאג בר מצווה המשלב בין גילאים שונים , משפחה וחברים זאת אופציה נהדרת. 

 

ראש שקט לכם ההורים 

 

פעילות לייזר טאג לבר מצווה , מאפשר לכם ההורים ראש שקט , וחוסכת ממכם הרבה זמן אנרגיה והתעסקות בכל הקשור לאירוע . 

צוות לייזר טאג אחראי ומספק לכם באירוע כמעט את כל מה שתצטרכו , לוקיישן , עיצוב ותפאורה, כיבוד , מוזיקה , אווירה טובה ,וכמובן את מתחם הלייזר טאג ,  וכל זה במקום אחד. 

אז נשמח לעזור לכם ולעשות לכם ראש שקט בכל הקשור לאירוע לייזר טאג. 

 

אירוע מיוחד שכולם ייזכרו –

המשמעות של משחק לייזר טאג היא לא רק משחק אינטנסיבי בו יש להצליח ״לצוד״ ולהימנע מ״צייד״ , אלא גם חוויה שתמציא אווירה ייחודית של צפיפות חברים ומשפחה. ההשתתפות בפעילות כזו משלבת  בין כיף, פעילות גופנית, אספקטים טכנולוגיים מתקדמים וחוויה מאחדת בין כל משתתפי האירוע משפחה וחברים כאחד. .   אירוע בר מצצוה לייזר טאג הוא חד משמעית אירוע ייחודי שיעניק לכולם זכרונות משותפים ומיוחדים. 

לייזר טאג בר מצווה

בסיכום, חגיגת בר מצווה בלייזר טאג מציעה להורים דרך חדשה ומרהיבה לחגוג את אירוע זה בצורה שלא תישכח. עם השילוב המושלם של טכנולוגיה, אמנות, וחוויות, ישנה הזדמנות ליצירת זכרונות שיישארו בלב וברוח של הצעיר לזמן רב.

 

כל מה שחשוב שתדעו על לייזר טאג בר מצווה 

 

עלות הפעילות היא 50₪ למשתתף , המחיר יכול להשתנות (לטובה) בהתאם לכמות המשחקים והשחקנים . 

הפעילות מתאימה לנשים וגברים , מגילאי 7 ועד גילאי 80 .

תוכלו לבצע את הפעילות בקבוצות קטנות או גדולות וכמובן לסדר את המשחקים כרצונכם . 

לפני תחילת המשחק כל המשתתפים עוברים הדרכה מסודרת מצוות המדריכים שלנו שגם מלווה אתכם בזמן המשחק. 

תוכן עניינים

MORE ARTICALS
מאמרים נוספים
לייזר טאג בר מצווה

למה לחגוג בר מצווה בזירת הלייזר?  בעידן של היום לחגוג בר מצווה זה לא סיפור קל… הילדים רוצים לחגוג גם עם החברים מהכיתה , גם

קרא עוד »
לייזר טאג לבת מצווה
לייזר טאג לבת מצווה

בעידן המודרני של חוויות אירועים ייחודיות, הקטגוריה של פעילויות לאירועים משתפרת ומתרחבת בצורה יצירתית ומרתקת. בת מצווה היא האירוע המשמעותי ואחד מהמזמנים המיוחדים והמרגשים לנערה

קרא עוד »

בניית אתר | GalyamStudio

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!